Milan nuk guxon të gabojë kundër Parmas nëse dëshiron Championsin, formacionet - Bota Sot
Milan nuk guxon të gabojë kundër Parmas nëse dëshiron Championsin, formacionet

Futboll

Milan nuk guxon të gabojë kundër Parmas nëse dëshiron Championsin, formacionet

Më: 20 prill 2019 Në ora: 12:29
Ekipi i Milanit

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Parmës dhe Milanit.

Parma dhe Milani do të përballen në stadiumin “Ennio Tardini” nga ora 12:30, sfidë e vlefshme për xhiron e 33 në Serie A, raporton Gazeta Express.

Gennaro Gattuso, skuadra e të cilit gjendet në pozitën e katërt me 55 pikë, e kërkon kualifikimin në Champions League dhe i duhet patjetër fitorja për të qëndruan një pikë para Romës e dy para Atalantas, që gjenden në pozitat pesë dhe gjashtë me nga 54 pikë, respektivisht 53.

Milan: Donnarumma; Conti, Zapata, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Bakayoko, Calhanoglu; Suso, Piatek, Borini.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...