Mehmeti: Pa koment, robëria... - Bota Sot
Mehmeti: Pa koment, robëria...

Futboll

Mehmeti: Pa koment, robëria...

Nga: K. G. Më: 20 prill 2019 Në ora: 12:38
Mehmeti: Pa koment, robëria...

Ish portieri i mirënjohur Esat Mehmeti, një periudhë ka qenë edhe trajner i klubit të futbollit Llapi nga Podujeva, në kohën e okupimit, në kohën e sakrificës dhe rezistencës ndaj Serbisë pushtuese.  
“Pa koment- Dumnica... KF Llapi... Robëria”, shkruan në profilin e tij Mehmeti, duke kujtuar kohërat e rënda të asaj periudhe 1991-1999.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...