Ronaldo e do 120 milionëshin te Juventus - Bota Sot
Ronaldo e do 120 milionëshin te Juventus

Futboll

Ronaldo e do 120 milionëshin te Juventus

Më: 23 prill 2019 Në ora: 14:13
Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo ka filluar të mendojë për transferimet që do t’i bëjë Juventus në verë.

Cristiano Ronaldo ka kërkuar nga Juventus që në verë ta transferojë Joao Felixin nga Benfica.

Ylli portugez dëshiron të bashkohet me bashkëkombësin e tij në Torino, por që ‘Zonja e Vjetër; duhet t’i paguajë 120 milionë euro.

Benfica nuk e lejon largimin e Felix nën atë shumë, gjersa Juventus është e gatshme të përfshijë edhe një lojtar.

Në garë për transferimin e 19-vjeçarit janë edhe skuadrat si, Real Madrid, Barcelona, Manchester City, Manchester United dhe Atletico Madrid.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...