Formacionet zyrtare: Tottenham – Brighton - Bota Sot
Formacionet zyrtare: Tottenham – Brighton

Futboll

Formacionet zyrtare: Tottenham – Brighton

Më: 23 prill 2019 Në ora: 20:34
Tottenham

Tottenham pret Brightonin në shtëpinë e re për të zhvilluar ndeshjen e mbetur të xhiros së 33-të.

Ndeshja mes Tottenhamit dhe Brighton fillon nga ora 20:45, dhe është e rëndësisë së madhe për të dy skuadrat.

Skuadra e Maurico Pochettinos po vazhdon luftën për një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve, ndërsa mysafirët po kërkojnë mbijetesën.

Formacionet zyrtare:

Tottenham: Lloris, Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Rose, Wanyama, Eriksen, Alli, Moura, Son, Llorente.

Brighton: Ryan, Montoya, Duffy, Dunk, Bernardo, Bissouma, Stephens, Gross, Jahanbakhsh, Andone, Locadia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...