Klopp për yllin e Serisë A: Është shumë i mirë, por nuk vjen - Bota Sot
Klopp për yllin e Serisë A: Është shumë i mirë, por nuk vjen

Futboll

Klopp për yllin e Serisë A: Është shumë i mirë, por nuk vjen

Më: 25 prill 2019 Në ora: 19:29
Klopp

Në Angli flitet shumë për mundësinë që në fundin e këtij sezoni Liverpool të mund të hidhet në sulm për të marrë kapitenin e Napoli-t, Lorenzo Insigne. 

"Bëhet fjalë për një lojtar shumë të mirë, - ka thënë gjermani, - por ka një kontratë të gjatë me Napoli-n dhe ne nuk do të kërkojmë ta marrim. Nuk do të vijë tek ne". 

Në 38 ndeshjet e luajtura në këtë sezon me Napoli-n, Insigne ka shënuar 13 gola dhe ka dhënë 7 asiste. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...