Lajmi i keq për Interin: Lëndohet ylli i skuadrës - Bota Sot
Lajmi i keq për Interin: Lëndohet ylli i skuadrës

Futboll

Lajmi i keq për Interin: Lëndohet ylli i skuadrës

Më: 7 maj 2019 Në ora: 20:23
Foto ilustrim

Ndërkohë që kampionati italian është në sprintin final dhe Interi po lufton për të mbrojtur pozitat në zonën Champions, ka ardhur një lajm i keq për trajnerin Luciano Spalletti.

Kështu mbrojtësi holandez Stefan De Vrij ka pësuar një dëmtim muskulor dhe u është nënshtruar menjëherë analizave në një klinikë të specializuar në Milano.

Gjatë ditës së nesërme pritet të jepen më shumë detaje në lidhje me dëmtimin e holandezit, por duket tashmë e sigurt që ai do të mungojë në sfidën e të hënës në “San Siro”, përballë Chievos.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...