Finalisti i Ligës së Kampionëve kërkon Asension - Bota Sot
Finalisti i Ligës së Kampionëve kërkon Asension

Futboll

Finalisti i Ligës së Kampionëve kërkon Asension

Më: 23 maj 2019 Në ora: 18:59
Marco Asensio

Finalisti i Ligës së Kampionëve, Tottenham, po kërkon transferimin e yllit të Real Madrid, Marco Asensio.

Ylli spanjoll ka mundësi të mëdha të ndërrojë skuadër në verën e vitit 2019.

“Jugones” bën të ditur se Tottenham Hotspur po kërkon Marco Asension.

Asensio mund të jetë pjesë e një marrëveshje shkëmbimi mes Real Madridit dhe Tottenhamin, me Christian Eriksen që do të kalonte në drejtimin e kundërt.

‘Los Blancos’ janë të interesuar për mesfushorin danez të Tottenhamit, dhe për të gjetur më lehtë një marrëveshje, do të pranonin përfshirjen e Asensios në këto bisedime.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...