Rashica: Nuk e ndërroj Kosovën, edhe po të më kërkonin 100 kombëtare - Bota Sot
Rashica: Nuk e ndërroj Kosovën, edhe po të më kërkonin 100 kombëtare

Futboll

Rashica: Nuk e ndërroj Kosovën, edhe po të më kërkonin 100 kombëtare

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 22:06

Këtë javë, n’Kosovë Show ka qenë ylli i Kombetares së Kosovës në futboll, Milot Rashica.

Ai ka shpalosur detaje të jetës dhe karrierës së tij, duke zbuluar edhe disa të pathëna.

Ka thënë se është krenar që është pjesë e “Dardanëve”, dhe është shprehur i lumtur për fitoren ndaj Bullgarisë, ditë më parë.

I pyetur sa a ka gjasa të ndërronte kombëtaren, ai ka thënë se Kosovën nuk do ta linte kurrë, edhe po ta kërkonin 100 shtete tjera.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...