Interi e dëshiron Vidalin për ta ndërruar me Nainggolan - Bota Sot
Interi e dëshiron Vidalin për ta ndërruar me Nainggolan

Futboll

Interi e dëshiron Vidalin për ta ndërruar me Nainggolan

Më: 24 qershor 2019 Në ora: 18:34
Arturo Vidal dhe Radja Nainggolan

Klubi italian, Inter po mundohet ta ndërroj lojtarin e tyre, Radja Nainggolan për mesfushorin e Barcelonës, Arturo Vidal.

Mediat italiane thonë se të dy klubet janë duke menduar për këtë ndërrim.

Vidali i ka refuzuar ofertat që i kanë ardhur nga Kina, duke pasur dëshire për te luajtur në Barcelonë.

Vidali ka pasur një sezon të mirë te Barcelona duke e fituar La Ligën, prandaj trajneri i ri i Interit, Antonio Conte po e dëshiron në ekip.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...