Operohet ylli i Kosovës - Bota Sot
Operohet ylli i Kosovës

Futboll

Operohet ylli i Kosovës

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 18:49
Zeneli

Është operuar me sukses ylli i kombëtares së Kosovës në futboll, Arbër Zeneli. Zeneli kishte pësuar lëndim të rëndë në fillim të qershorit në ndeshjen me Malin e Zi.

Ai ishte dërguar menjëherë në Francë te skuadra e tij Reims për të vazhduar me rikuperimin.

Klubi pati njoftuar se futbollisti do të mungojë deri në nëntë muaj.

“Operimi shkoi mirë. Fjalët e juaja dhe përkrahja me dedikimin tim do të më kthejnë më të fuqishëm se më parë. AZ17 dhe AZ10 po rimbushet”, ka thënë ai në një postim në Instagram.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...