Shoqet e skuadrës e kujtojnë në këtë mënyrë Florijana Ismailin - Bota Sot
Shoqet e skuadrës e kujtojnë në këtë mënyrë Florijana Ismailin

Futboll

Shoqet e skuadrës e kujtojnë në këtë mënyrë Florijana Ismailin

Më: 4 korrik 2019 Në ora: 17:27
Shoqet e skuadrës e kujtojnë në këtë mënyrë Florijana Ismailin

Ndarja nga jeta në moshën 24-vjeçare e futbollistes shqiptare, Florijana Ismaili tronditi botën e futbollit.

Florijana kishte shkuar së bashku me një mikeshën e saj për pushime në liqenin e Komos, ku pas zhytjes nga varka, nuk doli më në sipërfaqe.

Image

U deshën disa ditë kërkim dhe një robot, që të gjendej trupi i saj.

Ndërkohë në kujtim të Florijanës, bashkëlojtaret dhe miqtë e futbollistes së ndjekë, kanë zgjedhur të bëjnë tatuazh një kapele dhe një shkrim FI9.

Ky është simboli me të cilin e kujtojnë miqtë 24-vjeçaren. Numri 9 është numri që futbollistja mbante në fanellë, teksa fotoja me tatuazhet është postuar nga Francesca Cahlo në “Instagram”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...