Drita prezanton përforcimin e radhës - Bota Sot
Drita prezanton përforcimin e radhës

Futboll

Drita prezanton përforcimin e radhës

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 14:47
Darko Tofiloski.

Drita ka kryer transferimin e radhës.

Skuadra nga Gjilani sot kanë prezantur portierin maqedon, Darko Tofiloski.

Ata këtë gjë e kanë bërë në faqen zyrtare të tyre në rrjetin social Facebook duke mos dhënë më shumë informacione rreth marrëveshjes

Tofiloski ka zhvilluar një ndeshje me Maqedoninë dhe disa të tjera me Maqedoninë U21.    

Ai ka zhvilluar një pjesë të karrierës edhe në Sllovaki e Zvicër.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...