AS lë nam, dështon keq me photoshop-in për Hazard-in - Bota Sot
AS lë nam, dështon keq me photoshop-in për Hazard-in

Futboll

AS lë nam, dështon keq me photoshop-in për Hazard-in

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 16:23
Hazard

Faqja e parë e AS ka dështuar në modifikimin e fotos së lojtarëve kryesorë të ekipit. Grafistët e prestigjozes spanjolle kanë vendosur trupin e Benzemas nën kokën e Eden Hazardit. 

Ata i kanë vendosur dhe tatuazhin që ka belgu në trup. Një dështim i madh me photoshop që ka bërë xhiron e rrjetet. Dallohet qartë se trupi dhe fytyra e yllit të ri të "Los Blancos" nuk korrespondon.  

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...