Diego Costa arrin marrëveshjen me klubin anglez - Bota Sot
Diego Costa arrin marrëveshjen me klubin anglez

Futboll

Diego Costa arrin marrëveshjen me klubin anglez

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 22:43
Diego Costa

Anglia po troket përsëri në derën e Diego Kostës. Sulmuesi i Atletico Madrid kërkon të rikthehet te ditët e lavdishme në Premier League, por këtë herë me Wolves. 

Sipas Globo Esporte, spanjolli ka pranuar propozimin e Wolverhampton për një rikthim në Angli dhe ai do të konkurronte me Raul Jimenez për një vend titullari. 

Megjithatë, ata mund të luajnë edhe së bashku dhe do të formonin një nga dyshet më të frikshme të kampionatit anglez. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...