Juventus tallet me Interin, ofertë qesharake për Icardin! - Bota Sot
Juventus tallet me Interin, ofertë qesharake për Icardin!

Futboll

Juventus tallet me Interin, ofertë qesharake për Icardin!

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 19:21
Mauri Icardi

A do të shkojë Mauri Icardi te Juventusi? Mes bardhezinjve dhe Interit ka nisur një betejë nervash.

Kampionët e Italisë nuk heqin dorë nga ideja për të sjellë sulmuesin argjentinas në Torino, por oferta që kanë bërë sot për Icardi është vërtet qesharake.

Mauri Icardi Bardhezinjtë e vlerësojnë Mauro Icardi për shumën e 40-45 milionë eurove, ndërsa Inter shumë më tepër.

Ndaj klubi zikaltër shpreson që Napoli, një tjetër ekip që kërkon argjentinas, të jetë më konkret në ofertën e tij, duke kënaqur pretendimet financiare të Interit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...