Griezmann, mesazh Messit & Suarez, por edhe Valverdes! - Bota Sot
Griezmann, mesazh Messit & Suarez, por edhe Valverdes!

Futboll

Griezmann, mesazh Messit & Suarez, por edhe Valverdes!

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 20:37
Griezmann

Gjatë fjalimit të tij përpara gazetarëve, blerja e re e Barcelonas, Griezmann, ka folur edhe rreth Messit & Suarez, duke u ndalur te fakti se sezonin e shkuar kanë mbetur disi të zhgënjyer për mënyrën se si shkoi Champions League... 

"E di që janë të plagosur, por do të mundohem unë t'i kthej buzëqeshjen, duke u përpjekur për sa më shumë pasime për gol".

Sakaq, mbi formacionin, skemat dhe rolin e tij, francezi tha: "Nuk kam biseduar ende me Valverden, por jam futbollist që përshtatem sipas nevojës".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...