Njihuni me pesë përforcimet cilësore të KF Besa - Bota Sot
Njihuni me pesë përforcimet cilësore të KF Besa

Futboll

Njihuni me pesë përforcimet cilësore të KF Besa

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 14:27
Njihuni me pesë përforcimet cilësore të KF Besa

Njihuni me pesë përforcimet cilësore të KF Besa nga Dobërdoli i Maqedonisë Veriore. Shpend Asani: ish-lojtari i Shkëndijës. FC Shkupi, KF Vëlazërimi nga Kërçova dhe KF Gjilani i Kosovës. Ai luan në pozitën e mesfushorit të krahur dhe sulmues.

Adis Bilalli:Ishl-ojtar i Gostivarit dhe Genc Kalemler, mesfushor i krahut majtë.

Etnik Mustafa: Nga Akademija e Shkëndijës. Mbrojtës i krahut të djathtë, disa herë kampion në kategoritë e reja te Shkëndija dhe fitues i kupës, poashtu me kategoritë e reja.

Arlind Bajrami: Ish-lojtar i Renovës dhe KF Zajazi.

Afrim Luma: Ish-lojtar nga Akademija e Shkëndijës dhe KF Zajazi, mesfushor qendror.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat