Ish-trajneri i Lorik Canës dëgjohet duke ofenduar rëndë - Bota Sot
Ish-trajneri i Lorik Canës dëgjohet duke ofenduar rëndë

Futboll

Ish-trajneri i Lorik Canës dëgjohet duke ofenduar rëndë

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 16:38
Ish-trajneri i Lorik Canës dëgjohet duke ofenduar rëndë

Steve Bruce triumfoi dje me Newcastle United në ndeshjen miqësore ndaj West Hamit.

Ekipi i Bruce triumfoi me rezultatin minimal 1:0.

Gjatë ndeshjes, ai ka bërë shaka me stafin e tij, duke iu drejtuar me fjalët:

“A duhet të pirdheni tani?”.

Bruce, i cili në të kaluarën kishte qenë trajner i Lorik Canës te Sunderlandi, e mori drejtimin e klubit anglez para pak ditësh, derisa shumë tifozë ishin shprehur të pakënaqur dhe menjëherë e kishin kërkuar largimin e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat