48 orë çmenduri: Coutinho dhe Premier, Barcelona nuk e duron më - Bota Sot
48 orë çmenduri: Coutinho dhe Premier, Barcelona nuk e duron më

Futboll

48 orë çmenduri: Coutinho dhe Premier, Barcelona nuk e duron më

Më: 6 gusht 2019 Në ora: 22:16
Coutinho

Barcelona përgatit lamtumirën për Philippe Coutinho. Sipas analizës së bërë nga media spanjolle “Sport”, ylli brazilian ka ultimatum për tu larguar nga klubi blaugrana, aty ku është i padëshiruar.

Katalanasit kanë nevojë për hapësirë dhe para për të tentuar sulmin me qëllim rikthimin e Neymar te Barcelona. Konfirmohen kontaktet e vendosura me Tottenham dhe Manchester United për transferimin e Coutinho.

Parashikohen 48 orë çmenduri për Cou, por përfaqësuesit e brazilianit janë të sigurt se e pret një e ardhme e sigurtë, por larg Barcelonës. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...