Roma provon ta huazojë Alexis Sanchez - Bota Sot
Roma provon ta huazojë Alexis Sanchez

Futboll

Roma provon ta huazojë Alexis Sanchez

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 10:29
Alexis Sanchez

Ish-sulmuesi i Arsenalit mund ta vazhdojë karrierën në kryeqytetin italian.

Roma ka nisur bisedimet me Manchester United rreth një huazimi të mundshëm të Sanchezit për një sezon, përcjellë KosovaPress.

Dje gjatë ditës u bënë të ditur numrat e lojtarëve për sezonin e ardhshëm, dhe numri 9 kësaj radhe iu dha Anthony Martial, një veprim i tillë nxiti pasiguri të mëtejshme rreth të ardhmes së Sanchezit në Old Trafford.

Ende nuk dihet nëse, Sanchez dëshiron një kalim të mundshëm tek Roma, por raportohet se Roma deri në minutat e fundit do të provojë për kilianin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...