E dëboi nga Interi, por kroati i thur elozhe Antonio Contes! - Bota Sot
E dëboi nga Interi, por kroati i thur elozhe Antonio Contes!

Futboll

E dëboi nga Interi, por kroati i thur elozhe Antonio Contes!

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 16:16
Ivan Perisic

Ivan Perisic është prezantuar sot me Bayern Munich. Kroati u transferua në huazim për 5 mln euro me të drejtë blerje 25 mln euro. Ai nuk ishte në planet e Antonio Contes që praktikisht e tha hapur në një konferencë për shtyp. Përpos faktit që italiani e dëboi, kroati befason në konferencë.

"Këtë verë, përgatitja me Interin shkoi shumë mirë, sidomos me trajnerin e ri. Antonio Conte është një trajner që të bën të punosh shumë. Gjatë verës luaj edhe sporte të tjera, por rëndësi ka të jem gati për fillimin e sezonit".

"Gjatë pesë viteve të fundit, nuk kam pasur shumë dëmtime, ndaj jam me fat. Eshtë e rëndësishme të ushqehesh mirë dhe të mbash regjim. Jam në formë të shkëlqyer për Bayern".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...