Interi mendon Sanchezin pasi dështimit me Dzekon - Bota Sot
Interi mendon Sanchezin pasi dështimit me Dzekon

Futboll

Interi mendon Sanchezin pasi dështimit me Dzekon

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 10:01
Alexis Sanchez

Interi po mendon ta transferojë sulmuesin kilian, Alexis Sanchez pasi dështoi ta bëjë një gjë të tillë me Edin Dzekon.

Sipas Gianluca Di Marzio, Dzeko pritet ta vazhdojë kontratën me skuadrën nga kryeqyteti italian.

Opsionet tjera për skuadrën e Interit janë, Fernando Llorente, Ante Rebic dhe një shkëmbim i mundshëm mes Milik të Napolit dhe Mauro Icardit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...