Navas pranë largimit nga Real Madridi - Bota Sot
Navas pranë largimit nga Real Madridi

Futboll

Navas pranë largimit nga Real Madridi

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 15:41
Navas pranë largimit nga Real Madridi

Kejlor Navas mund të largohet nga Real Madridi, dhe destinacioni më i mundshëm për portierin është PSG-ja, të cilët kanë shfaqur interes prej kohësh për ta pasur pjesë të tyre.navas penallti

Portieri nga Kosta Rika shpresonte se do të gjente nje vend titullari në ekipin e drejtuar nga Zinedin Zidan, por tekniku francez ka si zgjedhje të parë Kurtua.

Për këtë arsye Navas ka vendosur të largohet nga “Santiago Bernabeu”, dhe këtë ia u ka bërë të qartë drejtuesve, të cilët tani janë në kërkim të një portieri të dytë.

Sipas asaj që shkruan “Marca”, Roma i ka ofruar madrilenëve portierin Antoni.

36-vjeçari i është ofruar presidentit Florentino Perez, si zëvendësues për portierin belg, dhe së shpejti spanjollët pritet të kthejnë një përgjigje për lojtarin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...