Hysaj mbetet te Napoli - Bota Sot
Hysaj mbetet te Napoli

Futboll

Hysaj mbetet te Napoli

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 09:52
Elseid Hysaj

E ardhmja e Elseid Hysaj megjithatë mund të jetë… te Napoli.

Mbrojtësi shqiptar ka qenë jo pak i përfolur këtë verë për të ndërruar skuadër.

Ish anëtari i Empolit, nuk shihej si zgjidhja e preferuar e trajnerit Carlo Ancelotti, dhe largimi konsiderohej i domosdoshëm.

Skuadra si Tottenham, Atletico Madrid dhe Roma, shiheshin favorite për të nënshkruar me Hysajn.

Por, sipas raportimeve të medieve italiane, Hysaj mund të vazhdojë të mbetet te Napoli, së paku edhe në sezonin e ardhshëm.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...