Zidane nuk heq dorë nga Pogba - Bota Sot
Zidane nuk heq dorë nga Pogba

Futboll

Zidane nuk heq dorë nga Pogba

Më: 3 shtator 2019 Në ora: 16:03
Zinedine Zidane dhe Paul Pogba

Trajneri i Realit, Zinedine Zidane nuk ka hequr dorë nga transferimi i mesfushorit të Manchester United, Paul Pogba.

Pavarësisht që afati kalimtar është mbyllur, tekniku francez do të mbetet në kontakt me Pogban.

Gjatë tërë verës Reali ka qenë i interesuar për francezin dhe francezi ka pasur dëshirë për t’u transferuar në “Old Trafford”.

Sipas mediave angleze Pogba pëlqeu një postim që thoshte: Të lutëm Pogba, eja në Madrid.

Reali pritet të bëj ofertën e ardhshme në afatin e janarit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...