Ish-selektori i emocionuar me fitoren e Kombëtares së Kosovës: Kam mbetur pa fjalë - Bota Sot
Ish-selektori i emocionuar me fitoren e Kombëtares së Kosovës: Kam mbetur pa fjalë

Futboll

Ish-selektori i emocionuar me fitoren e Kombëtares së Kosovës: Kam mbetur pa fjalë

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 22:14
Albert Bunjaki

Ish-selektori i Kombëtares së Kosovës në futboll, Albert Bunjaki, ka folur për fitoren dhe paraqitjen mbreslënëse kundër Çekisë.

Në stadiumin “Fadil Vokrri”, “Dardanët” dje mundën Republikën e Çekisë me rezultat të ngushtë 2:1.

Ndeshjen në fjalë e ka komentuar edhe ish-trajneri i Kosovës Albert Bunjaki i cili është shprehur tejet i emocionuar.

“Jam tejet i emocionuar, derisa në përfundim të ndeshjes nuk kam mundur ta them asnjë fjalë”, tha Bunjaki në “Arena Sportive”.

“Kur jam kyçur në Përfaqësuese në vitin 2009, jam shprehur tejet i nderuar dhe kam pasur përgjegjësi të madhe”, vlerësoi Bunjaki.

“Jam shumë krenar”, përfundoi ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...