Duda Balje i mëshon keq Anglisë: I tregon se çka kanë ata, dhe çka kemi ne - Bota Sot
Duda Balje i mëshon keq Anglisë: I tregon se çka kanë ata, dhe çka kemi ne

Futboll

Duda Balje i mëshon keq Anglisë: I tregon se çka kanë ata, dhe çka kemi ne

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 16:36
Duda Balje

Ish deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje ka shprehur publikisht përkrahjen ndaj Kombëtarës së Kosovës në futboll, e cila sot zhvillon ndeshjen ndaj Anglisë.

Balje në profilin zyrtar në Facebook ka publikuar një fotogarfi në të cilin shkruan ‘Ju keni traditë, ne kemi zemër, You have tradition, we have heart’.

Postimi i saj:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...