Sulmuesi, mbrojtësi, lojtari, portieri dhe goli më i mirë i vitit në një foto të vetme - Bota Sot
Sulmuesi, mbrojtësi, lojtari, portieri dhe goli më i mirë i vitit në një foto të vetme

Futboll

Sulmuesi, mbrojtësi, lojtari, portieri dhe goli më i mirë i vitit në një foto të vetme

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 20:48
Pamje nga ndeshja

Padyshim fotoja e vitit.

Është ajo e ndeshjes së parë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve mes Barcelonës dhe Liverpoolit, ku Lionel Messi shënoi nga gjuajtja e lirë.

E, me siguri se do të pyesni pse është më e bukura. Për një fakt të vetëm. Në foton e mëposhtme, mund t’i shihni, sulmuesin më të mirën, golin më të mirë, mbrojtësin njëkohësisht lojtarin më të mirë dhe portierin më të mirë të vitit.

Kujtojmë, Van Dijk u zgjodh mbrojtësi më i mirë dhe lojtari më i mirë, ndërkaq Messi sulmuesi më i mirë, i cili edhe e shënoi golin më të bukur të vitit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...