De Ligt, ku e ke mendjen?! Shikoni çfarë gafe bën mbrojtësi 75 mln eurosh - Bota Sot
De Ligt, ku e ke mendjen?! Shikoni çfarë gafe bën mbrojtësi 75 mln eurosh

Futboll

De Ligt, ku e ke mendjen?! Shikoni çfarë gafe bën mbrojtësi 75 mln eurosh

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 18:46
De Ligt

Juventusi pagoi gjatë merkatos së verës plot 75 mln euro për të arritur te De Ligt i Ajax dhe gjithashtu i siguroi edhe një ndër rrogat më të mira në Serie A. Por, deri tani, mbrojtësi holandez, premtues dhe talent, ende nuk po shfaq as gjysmën e asaj që ishte në Holandë dhe që tregoi në Champions League.

Sot, në sfidën Fiorentina-Juventus, ka bërë një gabim që mund t'i kishte kushtuar gol nëse Szczesny nuk do të ishte treguar i shpejtë për të reaguar dhe bllokuar topin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...