Gafa e arbitrave në Laçi-Partizani - Bota Sot
Gafa e arbitrave në Laçi-Partizani

Futboll

Gafa e arbitrave në Laçi-Partizani

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 17:32
Gafa e arbitrave në Laçi-Partizani

Në stadiumin e Laçit luhet takimi i javës së katërt mes Laçit dhe Partizanit, por duket se kryesorit Eldorjan Hamiti i ka shpëtuar një detaj pa kapur.

Portieri i kurbinasve, Dimitri Stazhilla, është futur në pjesën e parë me një veshje totalisht të kuqe, e cila ngjan pothuajse me atë që kanë veshur lojtarët e Partizanit.

Kujtojmë që arbitrat duhet të kujdesen edhe për detaje të tilla, pasi veshjet e njëjta të futbollistëve, apo qoftë edhe trajnerëve pranë fushës, mund të jenë burim ngatërresash në episode të caktuara gjatë lojës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...