Pas 100 ditësh, shënon gol sulmuesi i Milanit - Bota Sot
Pas 100 ditësh, shënon gol sulmuesi i Milanit

Futboll

Pas 100 ditësh, shënon gol sulmuesi i Milanit

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 11:11
Krzystzof Piakte

Milan mbrëmë ka mposhtur Hellas Veronën më rezultat minimal 0:1.

Golin e vetëm në këtë ndeshje e shënoi, Krzystzof Piakte, i cili arriti të shënoi nga pika e bardhë.

Ky ishte goli i parë i polakut pas një periudhe prej 100 ditësh, prej kur edhe ka marrë numrin 9 në fanellë.

Ai u shpreh shumë i lumtur me golin e shënuar dhe një gjë e tillë u pa edhe pas ndeshjes ku në rrjetet sociale ka shkruar se e dashuron këtë ndjenjë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...