Napoli – Liverpool, notat e lojtarëve – Van Dijk vlerësohet pak - Bota Sot
Napoli – Liverpool, notat e lojtarëve – Van Dijk vlerësohet pak

Futboll

Napoli – Liverpool, notat e lojtarëve – Van Dijk vlerësohet pak

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 23:20
Pamje nga ndeshja

Para pak çastesh ka përfunduar takimi ndërmjet Liverpoolit dhe Napolit, duel ky që u zhvillua në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Napolitanët nuk lejuan të turpërohen në shtëpi dhe kështu shënuan dy herë në minutat e fundit për ta fituar takimin me rezultatin final në 2:0.

Golin e parë e shënoi Mertenes nga pika e bardhë, ku më pas erdhi edhe goli i dytë nga pakujdesia e Liverpoolit në mbrojtje, Llorente shënoi për rezultatin 2:0.

Kështu, Whoscored i jep notën më të lartë Mertenes me vlerësimin 7.2.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...