Nuhiu: Drenica e kërkoi golin e barazimit dhe e  arriti - Bota Sot
Nuhiu: Drenica e kërkoi golin e barazimit dhe e  arriti

Futboll

Nuhiu: Drenica e kërkoi golin e barazimit dhe e  arriti

Më: 8 tetor 2019 Në ora: 16:59
Nuhiu: Drenica e kërkoi golin e barazimit dhe e  arriti

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu është shprehur i pakënaqur me barazimin (1:1) që skuadrën e tij e mori ndaj Drenicës.

“Mendoj që duhet të kemi pak më shumë motiv për fitore, Drenica e kërkoi golin e barazimit dhe e  arriti. Patjetër, ka ende shumë kohë, ka ende ndeshje dhe duhet t’i marrim ndeshjet një nga një ti përgatisim mirë”, ka thënë Nuhiu transmeton insport.

Golin për skuadrën gjilanase e shnëoi sulmuesi brazilian, Gilbert Fortuanto. Ky ishte goli i katërt i brazilianit në këtë kampionat.

Ndërsa, golin për skuadrën e Drenicës, Diar Prokshi.Drita me këtë barazim renditet në pozitën e dytë me 18 pikë pas nëntë xhiro të zhvilluara të IPKO Superligës së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...