United gati130 milionë euro për dyshen e Leicesterit - Bota Sot
United gati130 milionë euro për dyshen e Leicesterit

Futboll

United gati130 milionë euro për dyshen e Leicesterit

Më: 10 tetor 2019 Në ora: 16:48
Foto ilustrim

Manchester United është duke shfaqur interesim për dyshen e Leicesterit, James Maddison dhe Ben Chilwell.

Për momentin United është në formë jo të mirë dhe po shpreson që transferimi i dyshes mund t’i rikthejë në formë.

“Djajtë e Kuq”, janë duke shpresuar që të dy lojtarët të jenë në nivel të lartë, pasi gjatë afatit kalimtar kanë blerë mbrojtësin, Harry Maguire.

Sipas disa raportimeve klubi anglez ka bërë gati 130 milionë euro për dyshen e “Dhelprave”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...