Këta janë dy lojtarët që ka refuzuar Solskjaer gjatë afatit veror - Bota Sot
Këta janë dy lojtarët që ka refuzuar Solskjaer gjatë afatit veror

Futboll

Këta janë dy lojtarët që ka refuzuar Solskjaer gjatë afatit veror

Më: 16 tetor 2019 Në ora: 15:37
Ole

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ka refuzuar dy sulmues gjatë afatit kalimtar.

Gjatë afatit veror Lukaku dhe Sanchez u transferuan në Inter, ndërsa Rashford u bë sulmues qendror.

Sipas mediave angleze Solskjaer ka refuzuar mundësinë për të transferuar sulmuesit e Juventusit, Mario Mandzukiq dhe sulmuesin e Napolit, Fernando Llorente.

Sipas disa spekulimeve tekniku norvegjez ka ndërruar mendim për kroatin dhe do të provojë ta transferojë gjatë afatit të janarit.

Ndërsa Llorente, është transferuar në Napoli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat