Bastet ndërkombëtares çuditin me koeficient për sfidën Çeki-Kosovë - Bota Sot
Bastet ndërkombëtares çuditin me koeficient për sfidën Çeki-Kosovë

Futboll

Bastet ndërkombëtares çuditin me koeficient për sfidën Çeki-Kosovë

Nga: Kemajl Goca Më: 12 nëntor 2019 Në ora: 11:48
Bastet ndërkombëtares çuditin me koeficient për sfidën Çeki-Kosovë

Çekia është favoritë por jo në atë masën e favoritit të madh! Kombëtarja e Çekisë nuk e bën as gjumin rehat sepse e ndjejnë rrezikun e madh nga Kosova që ka shumë talent në mesin e tyre, lojtarë që bëjnë edhe diferencën. 

Image

Në shumicën e basteve ndërkombëtare koeficienti sillet paksa si çuditshëm për dikë, për faktin se Çekia për fitore e ka 1.70, ndërsa për barazim 3.50 dhe për triumfin e Kosovës 5.0.  

Çekia është në vend të dytë me 12 pikë, duke lënë pas Kosovën një vend më poshtë me një pikë me pak në grupin A të kualifikueseve për Kampionatin Evropian 2020.
  
Ja disa nga bastet 

1 X 2

1xBet                1.72  3.92 5.40
888sport              1.68     3.75     5.25
bet-at-home         1.68     3.72     4.89
bet365              1.66       4.10   5.50  
Betclic              1.70     3.80     5.00
Betfair              1.67     3.75     5.00
Betsafe              1.68     3.90     4.90
Betsson              1.71     4.00     5.00

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat