Lexuesit e ‘Uefa.com’ zgjedhin fituesin e ndeshjes Çeki – Kosovë

Futboll

Lexuesit e ‘Uefa.com’ zgjedhin fituesin e ndeshjes Çeki – Kosovë

Më: 14 nëntor 2019 Në ora: 17:24
Foto ilustrim

Lexuesit e UEFA-s janë të sigurt në fitoren e Kosovës në Plzen kundër Çekisë.

Në sondazhin e hapur në sajtin e faqes së shtëpisë më të madhe në Evropë, Kosova është duke kryesuar bindshëm, me 66.93 për qind të votave.

24.67 për qind e lexuesve të UEFA-s kanë votuar për fitoren e Çekisë.

Vetëm 8.44 për qind kanë menduar se kjo ndeshje do të përfundojë barazim.

Kujtojmë se ndeshja mes Çekisë dhe Kosovës fillon nga ora 20:45.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat