Juventusi blindon liderin, ja detajet e rinovimit të kontratës! - Bota Sot
Juventusi blindon liderin, ja detajet e rinovimit të kontratës!

Futboll

Juventusi blindon liderin, ja detajet e rinovimit të kontratës!

Më: 19 nëntor 2019 Në ora: 16:56
Juventusi

Juventusi vijon të blindojë lojtarët e saj dhe pas rinovimit të Cuadrados dhe portierit Sczcesny, vjen edhe një tjetër, akoma më i bujshëm.

Bëhet fjalë për Leonardo Bonuccin.

Siç shkruajnë së fundmi mediat italiane, mbrojtësi ka gjetur marrëveshjen me drejtuesit dhe do të firmosë kontratën e re të rinovimit, që do ta mbajë në “Allianz Stadium”, deri në vitin 2024.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat