Idrizi: Kur portieri yt është lojtari më i mirë - Bota Sot
Idrizi: Kur portieri yt është lojtari më i mirë

Futboll

Idrizi: Kur portieri yt është lojtari më i mirë

Më: 7 dhjetor 2019 Në ora: 16:01
Idrizi: Kur portieri yt është lojtari më i mirë

Në krye ndeshje, Ballkani shënoi fitore 3:0 ndaj Trepçës 89.

Pas humbjes, trajneri i Trepçës 89, Shpëtim Idrizi u shpreh:

“Kur portieri yt është lojtari më i mirë i ndeshjes kjo tregon se çfarë ndeshje ke zhvilluar edhe pse ne kishim disa mundësi tona. Sidoqoftë këtë ndeshje duhet të lënë pas dhe duhet shikuar përpara.

Ne do të shikojmë të përforcohemi në 3-4 pozicione. Në pranverë do të shihni një Trepçë ’89 krejt ndryshe”, deklaroi Idrizi për SSK.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat