Ozil nuk planifikon të largohet nga Arsenali - Bota Sot
Ozil nuk planifikon të largohet nga Arsenali

Futboll

Ozil nuk planifikon të largohet nga Arsenali

Më: 16 janar 2020 Në ora: 10:05
Mezut Ozil

Mezut Ozil e pranoi se nuk e ka plan të largohet nga Arsenali.

Mesfushori turk konfirmoi dëshirën e tij për të qëndruar tek Arsenali, si dhe dëshirën e tij për të punuar me trajnerin e ri të skuadrës së Arsenal, Mikael Arteta.

“Jam shumë i kënaqur këtu me Arsenalin, do të vazhdojë të qëndroj këtu edhe këtë sezon si dhe sezonin e ardhshëm”, tha shkurtimisht Ozil.

Kontrata e Ozil tek Arsenal përfundon në fund të sezoni të ardhshëm, ndërkohë që mesfushori është lidhur me një transferim tek Fenerbache.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat