Tottenham futet në garë për Umtitin - Bota Sot
Tottenham futet në garë për Umtitin

Futboll

Tottenham futet në garë për Umtitin

Më: 16 janar 2020 Në ora: 13:44
Samul Umt

Tottenham është duke punuar fuqishëm në merkaton e këtij afati kalimtar të janarit.

Skuadra e Jose Mourinhos është futur në garë për, qendërmbrojtësin e Barcelonës Samul Umtit.

Mbrojtësi francez nuk është i lumtur në Camp Nou, dhe Mourinho e ka piketuar si qendërmbrojtësin ideal për skuadrën e tij.

Kujtojmë që për Umtitin  është interesuar edhe skuadra tjetër angleze, Arsenal.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat