Uzuni shënon një nga 11 golat e Lokomotivës - Bota Sot
Uzuni shënon një nga 11 golat e Lokomotivës

Futboll

Uzuni shënon një nga 11 golat e Lokomotivës

Më: 16 janar 2020 Në ora: 19:30
Uzuni shënon një nga 11 golat e Lokomotivës

24-vjeçari erdhi nga stoli në sfidën kundër skuadrës nga Mongolia Khamgarid, e cila përfundoi me fitoren tenistike 11:0 të skuadrës kroate.

Në këtë takim u aktivizuan si titullarë dhe sulmuesi 19-vjeçar shqiptar Indrit Tuci dhe bashkëkombasi i tij Enis Çokaj, ish-futbollisti i Laçit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat