Flamurtari prezanton gjashtë përforcime - Bota Sot
Flamurtari prezanton gjashtë përforcime

Futboll

Flamurtari prezanton gjashtë përforcime

Më: 17 janar 2020 Në ora: 13:02
Foto ilustrim

Flamurtari ka bërë goditjen më të madhe të ditës në afatin kalimtar.

Skudra kuqezi ka prezantuar gjashtë përforcime në stadiumin e saj.

Valdo Zeqaj, Altin Lloga, Arber Mustafa, Bajram Shala, Donart Hasanaj dhe Lubomir Gucev janë prezantuar nga dy zyrtarët e klubit, Agim Hasanj dhe Arbnor Morina.

Më poshtë njoftimi nga prishtinasit.

“Mirë se vini në KF Flamurtar! Valdo Zeqaj, Altin Lloga, Arber Mustafa, Bajram Shala, Donart Hasanaj, Lubomir Gucev”, njofton Flamurtari.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat