Shtyhet edhe një ndeshje tjetër në Serie A - Bota Sot
Shtyhet edhe një ndeshje tjetër në Serie A

Futboll

Shtyhet edhe një ndeshje tjetër në Serie A

Më: 23 shkurt 2020 Në ora: 12:54
Shtyhet edhe një ndeshje tjetër në Serie A

Pas Inter-Sampdoria, Atalanta-Sassuolo dhe Verona Cagliari një tjetër sfidë e javës së 25-të të Serie A është shtyrë për një datë tjetër të pacaktuar nga frika e koronavirusit që është përhapur me shpejtësi në Itali.

Bëhet fjalë për takimin mes Torinos dhe Parmës që ishte në program këtë të dielë në orën 15:00 në stadiumin Olimpico të Torinos.

Lajmi u publikua nga vetë klubi “Granata” në faqen zyrtare në Twitter.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat