Fillon cikli i dytë 2 vjeçar me mentor dhe gjyqtarë talent - Bota Sot
Fillon cikli i dytë 2 vjeçar me mentor dhe gjyqtarë talent

Futboll

Fillon cikli i dytë 2 vjeçar me mentor dhe gjyqtarë talent

Më: 10 mars 2020 Në ora: 10:54
Fillon cikli i dytë 2 vjeçar me mentor dhe gjyqtarë talent

Pas përfundimit të suksesshëm të ciklit të parë të programit me Mentor/Talent, sot nën mbështetjen e UEFA-së dhe FFK-së filloj cikli i dytë i cili do të zgjas dy vite.

Pas një procesi të selektimit kanë arritur të përzgjidhen gjashtë gjyqtarë talentë dhe katër mentorë të cilët do të mbështesin punën e tyre.

Një falenderim të veçantë për mbështetjen e vazhdueshme nga krerët e FFK-së z. Ademi dhe z. Salihu, si dhe UEFA-së dhe instruktorit z. Alan Snoddy.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat