Silva arratiset - Bota Sot
Silva arratiset

Futboll

Silva arratiset

Më: 20 mars 2020 Në ora: 14:35
Silva arratiset

Thiago Silva ka braktisur Francën dhe Parisin duke u kthyer në Brazil bashkë me bashkëshorten e tij.

Braziliani shpjegon se në Paris “ka mbaruar buka!

Në supermarket nuk ka më ushqime, janë të kufizuara në çdo gjë.Nuk mundem më kështu dhe u ktheva në vendlindjen time, ku mund të jem më i qetë”.

“Nëse Brazili nuk ndërmerr masat e Italisë dhe Francës që tani që nuk është përhapur virusi, më vonë do të jetë shumë vonë”, mbylli Silva.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat