Hap para për lojtarin e Rejës - Bota Sot
Hap para për lojtarin e Rejës

Futboll

Hap para për lojtarin e Rejës

Më: 20 mars 2020 Në ora: 17:10
Hap para për lojtarin e Rejës

Hap para për lojtarin e Rejës.

Mesfushori Keidi Bare do të ndryshojë ambient në fund të sezonit. Lojtari i Malagas ka bërë një sezon fantastik dhe ka arritur të fitojë vëmendjen e shumë klubeve të elites spanjolle. 

Shtatshkurtri u mendua se do të shitej dhe në merkaton e janarit për të shpëtuar skuadrën e tij nga kriza, por nuk ndodhi kështu. Vera duket se do të jetë shpëtimi i tij. 

Ish-lojtari i Malagas pritet të ndryshojë klub dhe të bëjë një tjetër hap të rëndësishëm në karrierë. Ai me shumë mundësi do të kalojë në elitën e futbollit spanjoll.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat