Dybala i siguron të gjithë: Ne jemi mirë - Bota Sot
Dybala i siguron të gjithë: Ne jemi mirë

Futboll

Dybala i siguron të gjithë: Ne jemi mirë

Më: 25 mars 2020 Në ora: 22:07
Paulo Dybala

“Të dy jemi mirë”, është ky mesazhi i Dybalas në Instagram të shoqëruara me një “ok ok”.

Paulo Dybala po siguron tifozët e Juventus dhe fansat e tij për kushtet e tij pasi rezultoi pozitiv me testin e koronavirusit.

Mesazhi nga sulmuesi argjentinas vjen pasi edhe e fejuara e tij Oriana Sabatini gjithashtu u prek. nga Covid-19.

Dybala është lojtari i tretë i Juventusit që preket pas Ruganit dhe Matuidit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat