Bundesliga 2: Leart Paqarada starton për Sandhausen, Besar Halimi në bankën e rezervë - Bota Sot
Bundesliga 2: Leart Paqarada starton për Sandhausen, Besar Halimi në bankën e rezervë

Futboll

Bundesliga 2: Leart Paqarada starton për Sandhausen, Besar Halimi në bankën e rezervë

Më: 16 maj 2020 Në ora: 12:31
Leart Paqarada

Bundesliga 2 starton gjithashtu me aktivitetin e saj sot.

Me fillim nga ora 13:00, skuadra e Leart Paqaradës dhe Besar Halimit, zhvillon ndeshjen e xhiros së 26-të kundër Aue në udhëtim.

Mbrojtësi Paqarada do ta nis ndeshjen nga minuta e parë, ndërsa Besar Halimi është ulur në pankinë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat