Bayern bën gati fanellën me numrin 10 - Bota Sot
Bayern bën gati fanellën me numrin 10

Futboll

Bayern bën gati fanellën me numrin 10

Më: 20 maj 2020 Në ora: 21:27
Bayern bën gati fanellën me numrin 10

Leroy Sane dhe Bayern Munich janë gjithmonë e më afër.

Pavarësisht se në fundjavë ka ardhur përgënjeshtrimi i radhës nga Rummenigge, ylli i Mancheser City-t pritet të luajë në Bavari sezonin e ardhshëm.

Kontrata e tij me anglezët skadon në vitin 2021 dhe Bayern-i mund ta marrë me kosto zero pas një viti. Megjithatë, gjermani synon ta përshpejtojë transferimin e tij dhe duket se ëshhtë i gatshëm ta shkurtojë me 30% rrogën e tij aktuale.

Sipas SportBild, Bayern ka bërë gati për  të fanellën me numrin 10, atë të Robben.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat